HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Beton kiremit ürün grubunda Türkiye’nin en çok tercih edilen lider markası olmak.

MİSYONUMUZ

Beton kiremit ürün grubunda kalite ve hizmet standartlarını yükseltmek,
Kalite standartlarından asla taviz vermeden sürdürülebilir ve çevreye duyarlı üretim yapmak,
Müşterilerini satış öncesi ve sonrasında yakından takip ederek kalıcı memnuniyeti sağlamak,
Tüm operasyonel süreçlerini toplumsal değerlere ve iş ahlakının gerektirdiği hassasiyetlere uygun şekilde yapmak,
Çalışanlarına, kendilerini sürekli olarak geliştirebilecekleri, katılımcı, şeffaf ve huzurlu bir çalışma ortamı sunmak,
Global pazarlardaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli olarak geliştirmek ve bu yenilikleri en uygun şartlarla pazara sunmak.
http://www.tayfcati.com/wp-content/uploads/2020/06/TAYF-hakkimizda-ruzgar-gulu-1.png

HAKKIMIZDA

Faaliyetlerine 2015 yılında başlayan MOYAP Modern Yapı Malzemeleri San. Tic. A.Ş., Türk yapı malzemeleri sektörüne yenilikçi, tasarımı ve kaliteyi ön plana çıkaran, kullanıcılarına beklentilerinin üzerinde memnuniyet sağlayan ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Türkiye’nin en önemli tuğla üreticilerinden Kilsan’ın da bağlı olduğu Ekmekçioğlu Grubu’nun bir iştiraki olan MOYAP,  60 yılı aşan sanayici deneyimi, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışma ilkesi ile yapı sektörüne ve müşterilerine katma değer sağlamaktadır.

MOYAP olarak üretimi gerçekleştirilen yüksek kalite ve standartlardaki Tayf marka beton kiremitler ile ithalatı yapılan uluslararası standartlardaki nem bariyeri örtüleri, çatı aksesuarları, yağmur indirme sistemleri ve çatı pencereleri ile beton kiremit pazarında kalite ve hizmet standartlarının yükseltilmesi amaçlanmıştır.

Köklü sanayicilik deneyimi ile üstün teknoloji parametrelerini  en doğru şekilde harmanlayarak beton kiremit kalite standartlarını yukarı taşıyan Tayf Profesyonel Çatı Sistemleri olarak; yüksek teknolojiye sahip laboratuvarlarımız, üretimde kullandığımız özel hammaddeler, en yeni teknolojilere sahip makine hattımız, yeni nesil robotik sistemlerimiz, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla yüksek kalitede üretim yaparak tüm Türkiye’de çatılara renk katmaya devam ediyoruz.

SADECE EN İYİLER BU ÇATININ ALTINDA

Tayf çatısı altında önceliğimiz daima; “Üstün kalite, hızlı hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti.”
http://www.tayfcati.com/wp-content/uploads/2020/06/Tayf.jpg
Tayf’ın İçinde Estetik Var!

Estetik dizaynı ve çok özel boyası ile yapılara yüksek değer ve prestij kazandıran Tayf Beton Kiremitler, pürüzsüz yüzeyi ve parlak renkleri ile yapı sektörünün ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Tayf’ın Önünde Uzun Bir Ömür Var!

Tayf Beton Kiremitler, üretim aşamalarındaki yüksek kalite standartları sayesinde su geçirimsizlik, donma ve eğilmeye karşı 30 yıl garantili olup, yıllara meydan okumaktadır.

Tayf’ın Özünde Kalite Var!

Yapıların en önemli kısımlarından biri olan çatılar için en yüksek teknoloji ile imalat yapan tesisimizde, kaliteyi ana eksenimize alarak üretimimize yön veriyoruz. Bu sayede, ‘Üretimde En İyi Kalite’ anlayışı ile kiremit ve detay çözümlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Yüksek teknolojiye sahip cihazlarla donatılmış laboratuvarlarımızda yaptığımız düzenli testlerle, kalitemizi sürekli olarak kontrol altında tutuyoruz.

Tayf’ın Çevreci Bir Ruhu Var!

%100 geri dönüşümlü, doğaya saygılı hammadde ile üretilen Tayf Beton Kiremitler, daha iyi yarınlar için yenilenebilir çevre politikalarına uyum sağlar. Uzun ömrü ile yatırım değerini yıllarca koruyan Tayf ürünleri, doğanın bir parçası olurken, çatılarınızda gökyüzüne ahenk katarak yaşamaya devam eder.

Tayf’ın Yapısında Sağlık Var!

Tayf Profesyonel Çatı Sistemleri ile yapılmış çatılar nefes alır, kendini ve çatının altında yaşayanları koruyarak sağlıklı yaşam alanları yaratır.

TSE | CE | DINPLUS

Tayf Beton Kiremitleri TSE ve CE kalite belgelerine sahiptir. Ayrıca uluslararası TS EN 490 standardının öngördüğü kriterlerinin üzerinde kalite standartlarına ulaşarak Alman DINPLUs belgesini almaya hak kazanmıştır.

0123456789001234567890

Yıl Garanti

012345678900123456789001234567890.012345678900123456789001234567890

m² Aylık Üretim Kapasitesi

0123456789001234567890

Yıllık Sanayicilik Deneyimi

HEDEFLERİMİZÜrün ve Hizmette %100 Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Ürün

Bire Bir İlgi

Hızlı Geri Dönüş

Teknik Destek

Tayf'ın Kalite ve Estetiği Tüm Türkiye'de!

http://www.tayfcati.com/wp-content/uploads/2020/07/turkiye-haritasi-1366-_-600.jpg
Başa Dön