CREATON KİL KİREMİTLER

http://www.tayfcati.com/wp-content/uploads/2020/06/creaton.jpg

creaton
kil kiremitler

Creaton, kullandığı kaliteli ham madde ve modern yöntemler sayesinde yüz yıllardır süre gelen kil kültürü mirasını daha da geliştirerek, birinci sınıf ve en yüksek kalitede doğal ürünler sunmaya devam ediyor. Emsalsiz ürün çeşitleri, çatıların uzun yıllar boyunca nefes alıp, altlarındaki binaların tüm iklim şartlarında keyifle yaşanabilir ortamlar olmasını sağlayan özellikleri, olağanüstü yaratıcılığı ve dayanıklılığı ile Creaton kiremitleri ulusal çapta kendisine eşsiz bir yer edinmiştir.

Balance Serisi Kiremitler

Son derece başarılı bir Valencia kiremit modeli olan Balance, özel boyutlarıyla maliyet avantajı sağlarken, farklı tasarımlarıyla da çatılarda yepyeni bir stil yaratıyor. Metrekare başına yalnızca 8,4 adet kiremit gerektiren ve sıra dışı bir kaliteye sahip olan Balance, hem hayranlık uyandıracak estetik bir görünüm sağlıyor, hem de fiyat – performans dengesine yeni standartlar getiriyor.

Rapido Serisi Kiremitler

Mükemmel bir kenetlenme sistemine sahip, Marsilya modeli Rapido Kiremit, çift oluklu geleneksel formunu modern teknikleriyle birleştirmiş, dengeli yapısıyla doğal bir güzellik sunan, çok sağlam ve ekonomik bir kiremittir. Bir sanayi mamulü olarak 1881 yılında ilk kez standart formlarda üretilmeye başlanan çatı kiremitleri, artık günümüzde modern yöntemlerle üretilmektedir. Çift oluklu geleneksel Marsilya kiremitinin çatıda yarattığı çarpıcı ışık ve gölge oyunu Rapido’nun, özgün, geniş formatı ile çok daha etkili bir görünüm sunar.

Domino Serisi Kiremitler

Domino, yalın hatları, dörtgen geometrisi ve kil kiremitin etkileyici avantajları ile günümüzün modern tasarım fikirlerini hayata geçirmek için geliştirilmiştir. Sahip olduğu sade ve kendine güvenen görünümü sayesinde çatı tasarımına özgün bir karakter katmaktadır. Estetiğin yanında fonksiyona da önem veren yapısı ile mimarlar, inşaat yatırımcıları ve çatı profesyonellerinin gözdesi olmuştur.

Romano Serisi Kiremitler

Geleneksel ve yenilikçi tasarımların bir birleşimi olan Romano, konik yapıdaki kaplama alanı sayesinde çatılarınızda mükemmel bir gölge-ışık oyunu oluşturmaktadır. Romano, göz alıcı çizgilerinin yanı sıra, uygun su geçirmez örtüler ile birlikte 10 °’ye kadar düşük eğimli çatılarda bile kullanıma uygun bir üründür.

Talep Formu

Taleplerinizi aşağıdaki form aracılığı ile bize iletebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.
Başa Dön